Безпека в Інтернеті

День Безпечного Інтернету 2023. Інтерактивний урок-ВІКТОРИНА | Інтерактивні матеріали. Інформатика

Результат пошуку зображень за запитом безпечний інтернет 2021

Результат пошуку зображень за запитом безпечний інтернет 2021

Інформаційний бюлетень з кібербезпеки

Щоб не стати Інтернет-залежним

6 правил розумного користувача Інтернету:

Я буду поводитись в Інтернеті чемно і не ображатиму інших;

Я буду залишати некорисні для мене веб-сайти;

Я буду зберігати свій пароль в таємниці;

Я буду розповідати своїм батькам про проблеми і користуватися їх підтримкою;

Я буду шукати цікаві веб-сайти й ділитися посиланнями зі своїми друзями;

Я знаю, що можна бути легко обманутим і не буду повідомляти реальні імена, адреси й номери телефонів.

Запам’ятай!

Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує Вас, негайно сповістіть про це батьків.

Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою Ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності дорослих.

Не надсилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.

Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

Погодити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, які Визбираєтесь відвідувати.

Не давати нікому, крім батьків, свої паролі, навіть найближчим друзям.

Не порушувати закони в Інтернеті.

Не шкодити і не заважати іншим користувачам.